BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Piątek / 14:15 - 15:00

Wrocław - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Gen.Kutrzeby 51, 52-213 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Piątek / 13:00 - 13:45

Wrocław - Przedszkole nr 59, ul. Narcyzowa 6, 53-225 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Środa / 12:30 - 13:15

Żerniki Wr. - Przedszkole Publiczne, ul. Kolejowa 2, 55-010 Żerniki Wr.

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Piątek / 09:15 - 10:00

Wrocław - Przedszkole "To Tutaj", ul. Jarzynowa 27, 52-214 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4 lata] 20/21

BUDUJĘ i WIEM [4 lata] 20/21

12.10-25.06.2021

Wtorek / 15:00 - 15:30

Wrocław - Przedszkole nr 111, ul. Skwerowa 14, 53-303 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Aniołki [4 lata] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Aniołki [4 lata] 20/21

05.10-25.06.2021

Czwartek / 10:15 - 11:00

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Biedronki [5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Biedronki [5 lat] 20/21

05.10-25.06.2021

Czwartek / 12:50 - 13:35

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Kangurki [4 lata] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Kangurki [4 lata] 20/21

05.10-25.06.2021

Czwartek / 09:30 - 10:15

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Mrówki [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Mrówki [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Poniedziałek / 12:30 - 13:15

Bielany Wr. - Przedszkole "Złote Krople", ul. Dwa Światy 4, 55-075 Bielany Wrocławskie

BUDUJĘ i WIEM  Piraci i Koty [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM Piraci i Koty [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Poniedziałek / 14:15 - 15:00

Żerniki Wr. - Przedszkole "Wedanek", ul. Wrocławska 35, 55-010 Żerniki Wrocławskie

BUDUJĘ i WIEM  Pszczoły [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM Pszczoły [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Poniedziałek / 13:15 - 14:00

Żerniki Wr. - Przedszkole "Wedanek", ul. Wrocławska 35, 55-010 Żerniki Wrocławskie

BUDUJĘ i WIEM - Stokrotki [5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Stokrotki [5 lat] 20/21

05.10-25.06.2021

Czwartek / 11:30 - 12:15

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Tygryski [5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Tygryski [5 lat] 20/21

05.10-25.06.2021

Środa / 10:00 - 10:45

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Żabki [4 lata] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Żabki [4 lata] 20/21

05.10-25.06.2021

Czwartek / 12:50 - 13:35

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM  - Pszczółki [4-5 lat] 20/21

BUDUJĘ i WIEM - Pszczółki [4-5 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Poniedziałek / 14:30 - 15:15

Bielany Wr. - Przedszkole "Złote Krople", ul. Dwa Światy 4, 55-075 Bielany Wrocławskie

Programowanie robotów DASH&DOT [5-6 lat] 20/21

Programowanie robotów DASH&DOT [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Środa / 16:30 - 17:15

Wysoka - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Brzozowa 42a, 52-200 Wysoka

Programowanie robotów DASH&DOT [5-6 lat] 20/21

Programowanie robotów DASH&DOT [5-6 lat] 20/21

02.11-25.06.2021

Środa / 15:45 - 16:30

Wysoka - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Brzozowa 42a, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Piątek / 13:45 - 14:30

Wrocław - Przedszkole nr 59, ul. Narcyzowa 6, 53-225 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Środa / 13:30 - 14:15

Żerniki Wr. - Przedszkole Publiczne, ul. Kolejowa 2, 55-010 Żerniki Wr.

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Wtorek / 12:45 - 13:30

Wrocław - Przedszkole nr 58 (ul. Strzegomska), ul. Strzegomska 322, 54-432 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Wtorek / 12:00 - 12:45

Wrocław - Przedszkole nr 58 (ul. Szkocka), ul. Szkocka 64 b, 54-402 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Wtorek / 16:30 - 17:15

Wysoka - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Brzozowa 42a, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Piątek / 14:30 - 15:15

Wrocław - Przedszkole nr 59, ul. Narcyzowa 6, 53-225 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Piątek / 10:10 - 10:55

Wrocław - Przedszkole "To Tutaj", ul. Jarzynowa 27, 52-214 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

12.10-25.06.2021

Wtorek / 15:30 - 16:15

Wrocław - Przedszkole nr 111, ul. Skwerowa 14, 53-303 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Wtorek / 15:00 - 16:00

Wysoka - Przedszkole Samorządowe, ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [6-10 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [6-10 lat] 20/21

01.10-24.06.2021

Czwartek / 14:30 - 15:15

Żórawina - SP im. B. Chrobrego, ul. Kopernika 15, 55-020 Żórawina

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat] 20/21

01.10-24.06.2021

Wtorek / 13:40 - 14:25

Wrocław - Chrześcijańska SP "Arka", ul. Stalowowolska 24-26, 53-404 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA Tygrysy i Odkrywcy [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA Tygrysy i Odkrywcy [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Poniedziałek / 15:15 - 16:00

Żerniki Wr. - Przedszkole "Wedanek", ul. Wrocławska 35, 55-010 Żerniki Wrocławskie

ROBOTYKA dla JUNIORA - Misie [6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA - Misie [6 lat] 20/21

05.10-25.06.2021

Środa / 11:30 - 12:15

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA - Pszczółki [6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA - Pszczółki [6 lat] 20/21

05.10-25.06.2021

Środa / 09:00 - 09:45

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA - Smerfy [6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA - Smerfy [6 lat] 20/21

05.10-25.06.2021

Środa / 12:50 - 13:35

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA  - Motylki [5-6 lat] 20/21

ROBOTYKA dla JUNIORA - Motylki [5-6 lat] 20/21

01.10-25.06.2021

Poniedziałek / 13:15 - 14:00

Bielany Wr. - Przedszkole "Złote Krople", ul. Dwa Światy 4, 55-075 Bielany Wrocławskie