Zajęcia pozalekcyjne

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 14:30 - 15:15

Wrocław - Przedszkole nr 108, ul. Drukarska 8A, 53-312 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 13:15 - 14:00

Żerniki Wr. - Przedszkole Publiczne, ul. Kolejowa 2, 55-010 Żerniki Wr.

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 09:15 - 10:00

Żórawina - Przedszkole "Tęczowy Zakątek", ul. Porzeczkowa 4, 55-020 Żórawina

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 13:00 - 13:45

Bielany Wr. - Przedszkole "Złote Krople", ul. Dwa Światy 4, 55-075 Bielany Wrocławskie

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 12:30 - 13:15

Żerniki Wr. - Przedszkole Publiczne, ul. Kolejowa 2, 55-010 Żerniki Wr.

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 14:40 - 15:25

Wrocław - Przedszkole nr 130, ul. Inflancka 13, 51-354 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 09:15 - 10:00

Wrocław - Przedszkole "To Tutaj", ul. Jarzynowa 27, 52-214 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.11-21.02.2020

Poniedziałek / 16:00 - 16:45

Wrocław - Przedszkole nr 23 (DODR), ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

04.11-21.02.2020

Czwartek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole nr 4, ul. Słowicza 7-9, 53-320 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Gen.Kutrzeby 51, 52-213 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 14:30 - 15:15

Wrocław - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Gen.Kutrzeby 51, 52-213 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

04.11-21.02.2020

Czwartek / 16:10 - 16:55

Wrocław - Przedszkole nr 4, ul. Słowicza 7-9, 53-320 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

12.11-21.02.2020

Wtorek / 16:00 - 16:45

Wrocław - Przedszkole nr 95, ul. Lwowska 30, 53-516 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 13:30 - 14:15

Wrocław - Przedszkole nr 59, ul. Narcyzowa 6, 53-225 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 15:00 - 15:45

Krzeptów - Przedszkole "Fabryka Talentów", ul. Tymiankowa 1/U1, 55-080 Krzeptów

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 14:30 - 15:15

Żerniki Wr. - Przedszkole "Wedanek", ul. Wrocławska 35, 55-010 Żerniki Wrocławskie

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 16:10 - 16:55

Wrocław - Przedszkole nr 108, ul. Drukarska 8A, 53-312 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole nr 29, ul. Kurpiów 28, 52-214 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Czwartek / 16:15 - 17:00

Wrocław - Przedszkole nr 29, ul. Kurpiów 28, 52-214 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 12:00 - 12:45

Wrocław - Przedszkole nr 58 (ul. Szkocka), ul. Szkocka 64 b, 54-402 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 14:00 - 14:45

Wrocław - Przedszkole nr 58 (ul. Strzegomska), ul. Strzegomska 322, 54-432 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 15:15 - 16:00

Ślęza - Przedszkole Samorządowe, ul. Przystankowa 2, 55-040 Ślęza

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 14:30 - 15:15

Wrocław - Przedszkole nr 59, ul. Narcyzowa 6, 53-225 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM [4-6 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-6 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 16:15 - 17:00

Wysoka - Przedszkole Samorządowe, ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka

BUDUJĘ i WIEM [4-6 lat]

BUDUJĘ i WIEM [4-6 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 15:15 - 16:00

Wysoka - Przedszkole Samorządowe, ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka

BUDUJĘ i WIEM - Biedronki, Tygryski [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM - Biedronki, Tygryski [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 11:15 - 12:00

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Pszczółki, Misie [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM - Pszczółki, Misie [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 10:00 - 10:45

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

BUDUJĘ i WIEM - Smerfy, Stokrotki [4-5 lat]

BUDUJĘ i WIEM - Smerfy, Stokrotki [4-5 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 09:00 - 09:45

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

Programowanie robotów DASH&DOT [5-6 lat]

Programowanie robotów DASH&DOT [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Czwartek / 16:30 - 17:15

Wysoka - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Brzozowa 42a, 52-200 Wysoka

Programowanie robotów DASH&DOT [7-10 lat]

Programowanie robotów DASH&DOT [7-10 lat]

07.10-07.02.2020

Poniedziałek / 14:30 - 15:15

Wrocław - NSP Sióstr Salezjanek im. JP II, pl. Franciszkański 1-3, 50-070 Wrocław

Programowanie robotów DASH&DOT w Centrum B4K [7-10 lat]

Programowanie robotów DASH&DOT w Centrum B4K [7-10 lat]

07.10-07.02.2020

Piątek / 13:15 - 14:00

Wysoka - SP im. J. Korczaka, ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka

Programowanie robotów DASH&DOT w Centrum B4K [7-10 lat]

Programowanie robotów DASH&DOT w Centrum B4K [7-10 lat]

02.12-07.02.2020

Piątek / 14:30 - 15:15

Wysoka - SP im. J. Korczaka, ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 12:45 - 13:30

Wrocław - Przedszkole nr 58 (ul. Szkocka), ul. Szkocka 64 b, 54-402 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 16:15 - 17:00

Ślęza - Przedszkole Samorządowe, ul. Przystankowa 2, 55-040 Ślęza

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Czwartek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole nr 29, ul. Kurpiów 28, 52-214 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 15:25 - 16:10

Wrocław - Przedszkole nr 108, ul. Drukarska 8A, 53-312 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

04.11-21.02.2020

Piątek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole nr 4, ul. Słowicza 7-9, 53-320 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

04.11-21.02.2020

Poniedziałek / 16:10 - 16:55

Wrocław - Przedszkole nr 4, ul. Słowicza 7-9, 53-320 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

04.11-21.02.2020

Poniedziałek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole nr 4, ul. Słowicza 7-9, 53-320 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

12.11-21.02.2020

Wtorek / 15:15 - 16:00

Wrocław - Przedszkole nr 95, ul. Lwowska 30, 53-516 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.11-21.02.2020

Poniedziałek / 15:00 - 15:45

Wrocław - Przedszkole nr 23 (DODR), ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 15:15 - 16:00

Ślęza - Przedszkole Samorządowe, ul. Przystankowa 2, 55-040 Ślęza

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 10:00 - 10:45

Wrocław - Przedszkole "To Tutaj", ul. Jarzynowa 27, 52-214 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 10:00 - 10:45

Żórawina - Przedszkole "Tęczowy Zakątek", ul. Porzeczkowa 4, 55-020 Żórawina

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Piątek / 15:30 - 16:15

Wrocław - Przedszkole nr 130, ul. Inflancka 13, 51-354 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 14:15 - 15:00

Bielany Wr. - Przedszkole "Złote Krople", ul. Dwa Światy 4, 55-075 Bielany Wrocławskie

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 16:00 - 16:45

Krzeptów - Przedszkole "Fabryka Talentów", ul. Tymiankowa 1/U1, 55-080 Krzeptów

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

04.11-21.02.2020

Piątek / 16:10 - 16:55

Wrocław - Przedszkole nr 4, ul. Słowicza 7-9, 53-320 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 15:30 - 16:15

Wysoka - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Brzozowa 42a, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Wtorek / 16:30 - 17:15

Wysoka - Przedszkole "Zaczarowana Kraina", ul. Brzozowa 42a, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Poniedziałek / 14:45 - 15:30

Wrocław - Przedszkole nr 58 (ul. Strzegomska), ul. Strzegomska 322, 54-432 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Czwartek / 09:45 - 10:30

Żerniki Wr. - SP im. Jadwigi Śląskiej, Żerniki Wr. - SP im. Jadwigi Śląskiej, 55-010 Żerniki Wr.

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Czwartek / 15:30 - 16:15

Wysoka - SP im. J. Korczaka, ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Czwartek / 13:30 - 14:15

Wrocław - SP nr 23, ul. Pawia 35, 52-235 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Środa / 13:45 - 14:30

Rzeplin - SP im. Jana Pawła II, ul. Lipowa 46, 55-020 Rzeplin

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Środa / 15:35 - 16:20

Tyniec Mały - SP im. T. Mazowieckiego, ul. Szkolna 2, Tyniec Mały

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Środa / 14:45 - 15:30

Tyniec Mały - SP im. T. Mazowieckiego, ul. Szkolna 2, Tyniec Mały

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Wtorek / 11:00 - 11:45

Wrocław - SP nr 34 (Szkoła YES), ul. Nenckiego 138, Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Czwartek / 12:00 - 12:45

Wrocław - SP nr 34 (Szkoła YES), ul. Nenckiego 138, Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Piątek / 15:30 - 16:15

Żórawina - SP im. B. Chrobrego, ul. Kopernika 15, 55-020 Żórawina

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Wtorek / 09:15 - 10:00

Wrocław - SP nr 64, ul. Wojszycka 1, 53-006 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Czwartek / 08:20 - 09:05

Wrocław - SP nr 64, ul. Wojszycka 1, 53-006 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Czwartek / 14:30 - 15:15

Wrocław - Chrześcijańska SP "Arka", ul. Stalowowolska 24-26, 53-404 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

01.10-07.02.2020

Poniedziałek / 09:45 - 10:30

Żerniki Wr. - SP im. Jadwigi Śląskiej, Żerniki Wr. - SP im. Jadwigi Śląskiej, 55-010 Żerniki Wr.

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA [7-10 lat]

07.10-07.02.2020

Poniedziałek / 13:45 - 14:30

Wrocław - NSP Sióstr Salezjanek im. JP II, pl. Franciszkański 1-3, 50-070 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA - Motyle [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA - Motyle [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 09:00 - 09:45

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA - Muminiki [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA - Muminiki [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 10:00 - 10:45

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

ROBOTYKA dla JUNIORA - Słoneczka [5-6 lat]

ROBOTYKA dla JUNIORA - Słoneczka [5-6 lat]

01.10-29.02.2020

Środa / 11:15 - 12:00

Wrocław - Przedszkole Sióstr św. Elżbiety, ul. Januszowicka 32/34, 53-135 Wrocław

TEST

TEST

11.11-31.12.2019

Wtorek / 14:00 - 14:45

Centrum Kreatywności B4K Wysoka, Brzozowa 44/2, 52-200 Wysoka